Drukte tijdens vleesbingo avond van De Gekleurde Zanger. (foto: Joop Verstraaten)
Drukte tijdens vleesbingo avond van De Gekleurde Zanger. (foto: Joop Verstraaten) Foto: Joop Verstraaten

Vleesbingo blijft populair

Algemeen

GROESBEEK – De vorige editie van Vleesbingo bij de Groesbeekse Vogelvereniging De Gekleurde Zanger heeft vanwege de sneeuw geen doorgang kunnen vinden, maar zaterdagavond 7 februari kon het wel doorgang vinden. 

De zaal van De Heuvel was om 19.00 uur open terwijl de balletjes pas om 20.00 uur gingen rollen. In die tussentijd hadden al ruim 80 bingoliefhebbers een plaatsje in de grote zaal van De Heuvel weten te bemachtigen. De vleesbingo blijft populair dat bleek ook zaterdagavond weer. 

“We zien steeds weer nieuwe gezichten”, laat bestuurslid Antoon Bartels terwijl Hem Weijers zorgt dat de vleesprijzen klaar liggen voor de winnaars. De omroeper Theo Vissers zou er onderhand een schorre keel van krijgen maar hij is wel iets gewend. Tijdens de pauze gaat het merendeel van de aanwezige een warme snack halen aan de bar, verzorgd door Syl Kerstens.