Gesneden, geschild, gehakt, gepraat en gelachen.
Gesneden, geschild, gehakt, gepraat en gelachen. Foto: Zita van der Heyden

Uit eten met de Onvergetelijke Kookclub

Algemeen

NIJMEGEN - Ben jij of ken jij iemand met dementie? Iemand die graag in de keuken staat? Iemand die graag tussen de mensen is? Je bent welkom om je aan te sluiten bij de Onvergetelijke Kookclub. 

Voor iedereen is het belangrijk om ergens bij te kunnen horen en mee te mogen doen, ook voor mensen met dementie. Bij de Onvergetelijke Kookclub Nijmegen maken we samen een maaltijd klaar. Schillen, snijden, hakken, bakken en roeren: het hoort er allemaal bij. 

Iedere eerste dinsdag van de maand wordt er in de keuken van wijkcentrum Dukenburg in Nijmegen gekookt en natuurlijk ook gegeten. Dit gebeurt met een professionele kok, vrijwilligers en gasten. Vanaf vijf uur ben je met een begeleider welkom. Bij een drankje en een hapje, verdeelt de kok de taken. Daarna gaan we aan de slag met het bereiden van het menu van die dag. 

Rond half 7 zitten we aan tafel voor een heuse driegangenmaaltijd, en eindigen met een kopje koffie. Rond 8 uur gaan we naar huis. Interesse? Mail dan naar kookclub.nijmegen@alzheimervrijwilligers.nl of bel met 06 - 06 513 168 92. We horen graag van je. De kosten voor een avond als deze zijn 10 euro per persoon (dus 20 per koppel). 

De Onvergetelijke Kookclub is een initiatief van Alzheimer Nederland, regio Nijmegen, en met nadruk bedoeld voor iedereen uit de hele regio.