Speeltuin De Hommel.
Speeltuin De Hommel. Geen

NL doet in Breedeweg

Algemeen

BREEDEWEG - Voor het Bruuks Huus zijn er (buiten het koude seizoen) activiteiten in de planning maar daarvoor moet er worden opgeruimd en moeten enkele installaties worden verbeterd, met name licht en stopcontacten.  

Inwoners van Breedeweg wordt gevraagd om bij de door het Oranjefonds georganiseerde NLdoet op zaterdag 14 maart te komen helpen. Je bent welkom voor kluswerk in het Bruuks Huus, of om te helpen om de speeltuin De Hommel te onderhouden. 

Iedereen die wil komen helpen is die dag vanaf 11:00 welkom in de speeltuin aan de Kruksebaan. Er wordt gezamenlijk begonnen met een lekker bakje koffie alvorens in het Bruuks Huus of speeltuin (of allebei!) aan de slag wordt gegaan. Om 13:00 uur is er een lunch in de sacristie van het Bruuks Huus.

Doe je mee, dan graag opgeven via NLdoet.nl en zoeken op ‘Groesbeek’ voor beide initiatieven!  Aanmelden mag ook via de volgende e-mailadressen: bestuur@bruukshuus.nl of samenindebreedeweg@hotmail.com. Gewoon langskomen mag natuurlijk ook, gezellig!

Tot slot is iedereen tussen 13:00 en 17:00 welkom in de sacristie en het Bruuks Huus voor een kopje koffie of thee, om eens rond te kijken én om u te laten informeren over de verbouwingsplannen.