Foto: Ton van Oort
Foto: Ton van Oort

Tweede voorstelling Theater Malden

Algemeen

MALDEN - Na de uitverkochte eerste voorstelling van Victor Luis van Es en Jörgen Raymann op 6 december heeft de stichting Theater Malden niet stilgezeten. Op zaterdag 4 april treden Maaike Dirkje Hop en Jorn van Dam op in Maldensteijn. Maaike heeft de jury- én publieksprijs gewonnen van het Camerettenfestival in november 2025 en Jorn was finalist van datzelfde festival.

Op zaterdag 28 februari kregen verenigingen en stichtingen in de gemeente Heumen de gelegenheid om zich te presenteren in het winkelcentrum in Malden. Uiteraard was Stichting Theater Malden ook van de partij met diverse vrijwilligers die de hele middag mensen hebben gesproken en flyers hebben uitgedeeld van de voorstelling op 4 april.

Op dit moment zijn er circa 15 vrijwilligers actief bij Theater Malden. Dat geeft duidelijk aan dat de mensen in Malden en omgeving er ook iets voor willen doen om het theateraanbod in Maldensteijn nieuw leven in te blazen. Daarnaast is zo’n theatervoorstelling ook een mooie gelegenheid om in de pauze of na de voorstelling met bekenden en plaatsgenoten een praatje te maken. De eerste voorstelling op 6 december was niet voor niets een groot succes.

Uiteraard wordt er nu al volop gewerkt om na april nieuwe voorstellingen te organiseren. Er staan er al een paar op de rol, maar eerst alle hens aan dek om van 4 april een daverend succes te maken. De kaartverkoop loopt erg goed. 

Theater Malden, Kerkplein 8, Malden.
Meer informatie en kaartenverkoop via: www.theatermalden.nl