
Kinderkleding Ruigh komt
in winkelcentrum Bellevue
GROESBEEK – In winkelcentrum Bellevue in Groesbeek wordt achter de schermen hard gewerkt aan een bijzondere nieuwe winkel.
Op vrijdag 7 augustus openen Monique en Chantal de deuren van ’Ruigh’, een nieuwe bestemming voor ouders, grootouders en iedereen die op zoek is naar mooie kinderkleding en stijlvolle accessoires voor kinderen.
Met ‘Ruigh‘ brengen Monique en Chantal hun passie voor kwaliteit, uitstraling en unieke producten samen in een winkel die nét even anders wil zijn. Geen standaard assortiment, maar zorgvuldig geselecteerde kleding en accessoires, die zowel praktisch als bijzonder zijn. Stukken die met aandacht zijn gekozen en die passen bij gewinnen die waarde hechten aan kwaliteit, comfort en een eigen stijl.
Voor Monique en Chantal gaat met de opening van ‘Ruigh’ een lang gekoesterde wens in vervulling. Met veel enthousiasme en oog voor detail werken zij aan een warme, uitnodigende winkel waar persoonlijke aandacht centraal zal staan. Een plek waar bezoekers zich welkom voelen en waar het plezier in mooie producten voor kinderen direct zichtbaar is.
De komende weken worden de laatste voorbereidingen getroffen en krijgt de winkel steeds meer vorm. De eerste contouren van ‘Ruig’ zijn al zichtbaar. Ruigh ïs vanaf 7 augustus te vinden in winkelcentrum Bellevue 4 (naast New York Pizza).