
Wyler-Lagewald viert weer kermis
WYLER - De Sankt Johannes Bruderschaft Wyler-Lagewald viert van 26 juni tot 29 juni weer kermis. En dat doen ze hier niet voor het eerst: de schutterij werd opgericht in 1558 dus in Wyler-Lagewald hebben ze al een paar honderd kermissen achter de rug.
En voor de mensen uit de Nederlandse grensstreek die eens willen komen kijken: ze verstaan je in Wyler prima. Want het grensoverschrijdende dialect, het plat, is hier nog springlevend.
De kermis vindt plaats in de feesttent op het parkeerterrein (Johannes Hopmann Platz, even voor de kerk). Het feest begint op vrijdag de 26e met een playbackshow (19.00 uur) voor de jeugd en de volwassenen met aansluitend muziek van DJ Hubert. Op zaterdag is er vanaf 13.30 uur een kindermiddag en ‘s avonds feest in de tent met DJ CiOeX vanaf 20.00 uur.
Zondag begint (na een schuttersmis met het Ceciliakoor in de kerk om 10 .00 uur) rond 14.00 uur het koning schieten bij de tent. Doorgaans kan de nieuwe koning rond 18.00 uur in de tent ingehuldigd worden. Op maandag is het koningsbal met muziek van Music on Demand. Dat begint na het vendelen voor de tent om 19.00 uur. Alle avonden is de toegang gratis.