Afsluiting CreaLeuth 2026
Afsluiting CreaLeuth 2026 Foto: Forte Welzijn

Gezellige en smakelijke afsluiting van Club Goud bij CreaLeuth

Algemeen

LEUTH - Maandag 18 mei stond het Kulturhus in Leuth in het teken van creativiteit, ontmoeting en gezelligheid.

Die ochtend sloten deelnemers van CreaLeuth samen met Forte Welzijn en Club Goud de reeks workshops af met een kleine expositie, een creatieve activiteit en feestelijke lekkernijen!

Een geslaagde ochtend

De afgelopen maanden gingen deelnemers tijdens CreaLeuth enthousiast aan de slag met schilderen (portret)tekenen en (droog)vilten. Onder begeleiding van drie lokale kunstenaars uit het dorp. De werken die tijdens deze workshops zijn ontstaan, kregen deze ochtend een mooi podium.

Bezoekers maakten een rondje langs de geëxposeerde werken en genoten van de heerlijke zoete baksels van ‘Smaak van Iran’, een cateraar uit Leuth. Daarna was er de mogelijkheid om porselein, aardewerk of glas te beschilderen.


Kom langs! Kon je er niet bij zijn maar ben je wel benieuwd naar de creaties? De werken hangen nog tot en met maandag 1 juni in de hal van het Kulturhus in Leuth, Reusensestraat 4.


Over CreaLeuth CreaLeuth is een open inloopochtend die iedere laatste maandagochtend van de maand van 10.00 tot 12.00 uur plaatsvindt in het Kulturhus Leuth. Iedereen is welkom.

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jesse Jansen, via 06 826 126 12 of jesse.jansen@fortewelzijn.nl.

Afsluiting CreaLeuth 2026

Uitgelicht

Digitale krant