
Dansgroep Igniterz Europees Kampioen
AlgemeenGROESBEEK- De 17-jarige dancer Christian Nales is eerste Pinksterdag met zijn danceteam Igniterz uit Nijmegen Noordeuropees kampioen geworden in het Duitse Kalkar.
Igniterz is een hiphop team dat ontstaan is uit een hechte vriendengroep met één grote passie: dans. Wat begon als samen trainen en plezier maken , is uitgegroeid tot een team dat samen al vele prijzen heeft gewonnen.
Dit jaar hebben ze ongelooflijke mijlpalen bereikt. Op 3 mei werden ze Nederlands kampioen bij de UDO in Benelux. Op 25 mei (Eerste Pinksterdag) zijn ze in het Duitse Kalkar Europees kampioen geworden en komt de grootste droom steeds dichter bij.
Zij zijn gekwalificeerd voor de UDO World Street Dance Championships van 12 tot en met 16 augustus in het Engelse Blackpool, waar ze hopen wereldkampioen te gaan worden.
De kosten voor deze reis, vervoer, verblijf en trainingskosten zijn erg hoog. Dat redden ze zelf niet helemaal, daarom zoeken ze sponsors en donateurs. Christian Nales uit Groesbeek kan er nog niet over uit dat hij met het dansteam Europees kampioen geworden is. “Nu nog het wereldkampioenschap. Dat zou helemaal te gek zijn”, aldus Christian die overigens samen met Robin de choreografie en de muziek zelf gemaakt hebben.









