Mantelzorgers gaan petanque spelen

Algemeen

BERG EN DAL – Mantelzorgers uit Berg en Dal nemen op vrijdag 19 juni deel aan een ontspannen petanque-evenement in Beek bij de Petanque Vereniging Beek aan de Alde Weteringweg.

Deze activiteit biedt mantelzorgers de gelegenheid om even te ontsnappen aan de dagelijkse zorgverantwoordelijkheden. De deelnemer(ster)s kunnen elkaar ontmoeten en genieten van een ontspannen middag of avond. Petanque is toegankelijk voor iedereen ook voor mensen met een rolstoel.

De middag begint om 14.00 uur (met een inloop vanaf 13.45 uur). De avond activiteit start om 19.00 uur (inloop vanaf 18.45 uur).
Mantelzorger(ster)s kunnen kiezen tussen beide tijdstippen en aangeven of zij alleen komen of samen met degene voor wie zij zorgen.
Deelname is gratis voor mantelzorgers die ingeschreven staan bij Mantelzorg Berg en Dal. Aanmelden kan tot 12 juni via e-mail naar info@mantelzorgbergendal.nl of telefonisch via 085-0406066. Niet-ingeschreven mantelzorgers kunnen zich eerst registreren en daarna deelnemen.

Parkeren is op de locatie beperkt. Bezoekers wordt geadviseerd te parkeren op de Marterstraat in Beek of op het betaalde parkeerterrein van Recreatieschap Leisurelands. Vanaf beide locaties is de petanquebaan te voet bereikbaar.

Uitgelicht

Digitale krant