
Germania wint overtuigend Berg en Dal Cup
AlgemeenGROESBEEK - Germania heeft op eigen sportpark Noord overtuigend beslag gelegd op de winst van de Berg en Dal Cup.
Na de eenvoudige 5-1 overwinning op vierdeklasser SC Millingen op donderdag, wachtte zaterdag met de kersverse eersteklasser Achilles ’29 een tegenstander van een ander kaliber.Ook tegen Achilles ’29 leverde de ploeg van trainer Willie Willems een goede wedstrijd af.
Met name voor rust speelde Germania sterk en effectief. Dankzij drie fraaie treffers stond er bij rust een comfortabele 3-0 voorsprong op het scorebord. De overwinning kwam geen moment meer in gevaar en werd uiteindelijk met 3-1 gewonnen. Daarmee was Germania de enige ploeg die alle wedstrijden wist te winnen en mocht het de beker verdiend omhoog houden.
De organisatie, die dit jaar in handen was van Germania, kan terugkijken op een zeer geslaagde editie van het toernooi. De vele doelpunten, aantrekkelijke wedstrijden, sportieve strijd, het uitblijven van incidenten en de grote publieke belangstelling maakten de Berg en Dal Cup opnieuw tot een prachtig voetbalfeest.
Germania is alle deelnemende verenigingen, scheidsrechters, vrijwilligers en toeschouwers dankbaar voor hun bijdrage aan deze succesvolle editie op sportpark Noord.









