
Schutterij EMM in Kekerdom heeft een Koningin
AlgemeenKEKERDOM - Zondagmiddag 30 augustus vond het traditionele Koningschieten plaats van schutterij EMM uit Kekerdom in de wei van Lia Sanders.
Voordat het Koningschieten begon werd eerst het oude Koningspaar Luuk van Haaren en Inge Janssen en de jeugdkoning Bas van Rens thuis opgehaald. Vervolgens ging het bonte gezelschap in optocht door het dorp waar vervolgens het Koningschieten begon.
Burgemeester Slinkman loste het eerste schot. Uiteindelijk wist Franka Daals de romp van de vogel naar beneden te schieten en werd daarmee Koningin van schutterij EMM met als Prinsgemaal haar partner Max Heijmink.
Siem Daals is jeugdkoning geworden. Na de installatie maandagmiddag van het Koningspaar vond het Koningsbal plaats in de schutterstent met een muzikaal optreden van The Moonlights en DJ Sieppie.









