Korfbal: Sportclub Loosbroek 1-ONA/Astrantia 1
AlgemeenOVERASSELT - Na weken van voorbereiding en oefenwedstrijden was het zondag eindelijk zover: de eerste competitiewedstrijd van het seizoen. In Loosbroek wachtte het voor ons nog onbekende Sportclub Loosbroek (SCL).
Dat onbekende was in de beginfase van de wedstrijd merkbaar. Onder regenachtige omstandigheden begon Astrantia/ONA voorzichtig en werd het spel van SCL eerst wat afgetast. SCL wist hiervan te profiteren en opende de score met een afstandsschot, maar al snel volgde de gelijkmaker. Het bleek kenmerkend voor de eerste helft: telkens wanneer SCL scoorde, wist Astrantia/ONA weer aan te haken.
Verdedigend stond het team sterk, met veel onderscheppingen en de nodige felheid. Aanvallend kwamen we nog wat moeilijker tot scoren, waardoor de wedstrijd gelijk opging. Zo gingen we met een 4-4 stand de rust in.
Na rust kwam Astrantia/ONA duidelijk sterker uit de kleedkamer. Met mooie aanvallen en goede combinaties werd al snel een stand van 4-9 bereikt. Het team kwam in een goede flow terecht, waardoor zowel aanvallend als verdedigend steeds meer lukte. In de gehele tweede helft kreeg het team slechts één doelpunt tegen. Na nog een aantal mooie acties en rake schoten werd uiteindelijk een overtuigende 5-14 eindstand bereikt.









