
Trio Ensemble Triptyque: jong toptalent in Huissen
AlgemeenHUISSEN - Laat u meevoeren in het expressieve spel van het Trio, bestaande uit de zussen Sarah en Merle van der Lijke, op fluit en harp, en Fama Koning op cello.
Kom op zondag 11 oktober 19:00 uur naar het Dominicanenklooster in Huissen en maak kennis met fantastische muziek van diverse componisten als Arthur Foote, Max Bruch, Jacques Ibert en anderen.
Het Trio is sinds 2021 actief op vele podia waaronder Concertgebouw in Amsterdam, Tivoli Vredenburg in Utrecht, NPO Klassiek, Podium Klassiek en Kinderprinsengrachtfestival. Zij hebben inmiddels vele prijzen gewonnen.
Dit concert maakt deel uit van de maandelijks terugkerende soiree-concerten in de kapel van het Dominicanenklooster Huissen.
De toegang is gratis. Graag na afloop vrije gift voor de musici. Inloop: 18:30 uur. Er is gelegenheid voor een drankje. Aanvang concert: 19:00 uur. Meet en Greet na het concert. Uiteraard is iedereen welkom!
Andere concerten op volgende locaties: Zaterdag, 10 oktober, 15:30 uur – B.C. Koekkoek-Haus, Koekkoekplatz 1, Kleef. Zondag, 11 oktober, 11:30 uur - Schlösschen Borghees, Hüthumer Straße 180, Borghees. Eveneens verzorgd door Trio Ensemble Triptyque.









