Chez Madrid, 1m bij 1m20, Olieverf op doek.
Chez Madrid, 1m bij 1m20, Olieverf op doek. Foto: Dorien van den Tol

Expositie Weerspiegelingen

Algemeen

PERSINGEN - Beeldend kunstenaar Dorien van den Tol exposeert samen met Conny Koster in het weekend van 26 en 27 september haar werk in het Kerkje van Persingen. Het thema van de expositie is Weerspiegelingen.

Dorien laat zich inspireren door etalages in wereldsteden als Parijs, Madrid, Amsterdam en Milaan. In haar werk focust ze zich op de reflectie van etalageruiten. Hierdoor vloeien twee interessante beelden samen, en in een kleurrijk spel ontstaat een nieuwe werkelijkheid. Het is uitbundig en verrassend van voorstelling.

Haar serie schilderijen heeft Dorien uitgedaagd om compositie, perspectief, vervaging en kleur op deze manier samen te brengen.

Beeldend kunstenares Conny Koster is een welkome aanvulling op de expositie. Conny is een verbeelder van onder andere kleurrijke keramiek en ruimtelijke vormen van steen en metaal. De abstract of figuratieve verbeeldingen tonen zich als vaste vorm van gevoel en gedachten.

Uitgelicht

Digitale krant