
Fanfare Jubilate Deo brengt Market Garden tot leven met bijzonder concert
AlgemeenGROESBEEK - Tijdens het Market Garden Weekend staat Groesbeek op 19 september in het teken van de indrukwekkende geschiedenis van Operatie Market Garden. Fanfare Jubilate Deo uit Groesbeek sluit hierbij aan met een speciaal en passend concert. Het orkest brengt op zaterdag 19 september om 19.00 uur muziek ten gehore in de Kerkstraat in Groesbeek.
Met dit concert wil Jubilate Deo niet alleen mooie muziek laten horen, maar ook stilstaan bij de gebeurtenissen die zich tweeëntachtig jaar geleden in en rond Groesbeek hebben afgespeeld. Muziek is bij uitstek in staat om herinneringen, emoties en verhalen uit het verleden opnieuw voelbaar te maken.
Op het programma staan onder andere herkenbare muziekstukken uit bekende oorlogsfilms en -series, waaronder Band of Brothers en The Pacific. Deze muziek roept beelden op van de soldaten die tijdens de Tweede Wereldoorlog vochten voor onze vrijheid en sluit daarmee nauw aan bij de herdenkingen en activiteiten van het Market Garden Weekend.
Muziek, geschiedenis en het samen herdenken komen deze avond samen in het hart van Groesbeek.









